مرکز فروش پنجره دوجداره در تهران

پنجره دو جداره چیست؟

پنجره دو جداره پنجره ای است که عایق صوتی و عایق حرارتی می باشد. این پنجره ها از شیشه های دو یا سه جداره تشکیل شده اند و بین شیشه ها با گاز آرگون پر می شوند. این گاز باعث می شود ضریب انتقال صدا کمتر شود و همچنین باعث کاهش انتقال حرارت می گردد. همچنین جنس فریم این پنجره ها از upvc می باشد که به آن ها پروفیل گفته می شود. پروفیل ها دارای کیفیت ها و برند های مختلف می باشند که این تفاوت ها باعث تغییر هزینه ساخت این نوع از درب و ها و پنجره ها می گردند.

عوامل تاثیرگذار بر روی قیمت پنجره دو جداره

قیمت پنجره های دو جداره بر حسب فاکتور های مختلف تعیین می شود. این فاکتور ها عبارت اند از:

01

متراژ و نوع شیشه

طبیعی است که با افزایش متراژ شیشه هزینه آن نیز افزایش می کند. شیشه های سه جداره نسبت به شیشه های دو جداره از قیمت بالاتری برخوردار هستند و در صورتی که مشتری درخواست شیشه رفلکس داشته باشد باز هم قیمت شیشه افزایش پیدا می کند البته رفلکس بودن (رنگی بودن شیشه) تاثیر خیلی زیادی در هزینه نهایی ندارد.

02

برند پروفیل

پروفیل ها در برند های مختلف ساخته می شوند و برند های مختلف هم قیمت های مختلفی را دارند. همچنین بعضی از پنجره ها در محیط کارخانه ساخته می شوند که این هم تاثیر زیادی بر قیمت نهایی پنجره دارد.

03

داشتن کتیبه

کتیبه به قسمتی از پنجره گفته می شود که در قسمت پایین یا بالای پنجره نصب می شود و ثابت است. در صورتی که پنجره در ارتفاع پایینی نصب شود لازم است که کتیبه در قسمت پایین نصب شود تا ایمنی لازم تامین شود.

04

تعدد لنگه ها

لنگه های پنجره های تاثیر مستقیم و زیادی در هزینه پنجره دو جداره دارد زیرا پروفیل بیشتر و همچنین دستگیره، لولا و ابزارهای بیشتری باید استفاده شود. در صورتی که طول پنجره زیاد باشد از لنگه های بیشتری نیز باید به کار برد.

04

نحوه باز شدن پنجره ها

لنگه پنجره ها در جهات مختلفی می توانند باز شوند که این مورد هم تاثیر زیادی بر قیمت پنجره دارد. لنگه ها می توانند به صورت عمودی و افقی باز شوند.

قیمت پنجره دوجداره در نمایندگی هافمن

خرید پنجره به طور مستقیم از نمایندگی هافمن به صرفه تر از هر جای دیگری است. نمایندگی هافمن در تهران و منطقه سعادت آباد می باشد شما می توانید برای دریافت لیست قیمت پنجره دو جداره به صورت حضوری از ما مشاوره دریافت کنید و یا اینکه از راه های ارتباطی با ما در ارتباط باشید. نمایندگی هافمن دارای انواع پروفیل های مختلف از جمله 60mm و 70mm می باشد. ساخت انواع پنجره های کشویی و ساده و چند جداره در این مرکز به صورت حرفه ای در اسرع وقت انجام می پذیرد.

آیا خرید پنجره دو جداره به صرفه است؟

پنجره های دو جداره تاثیر زیادی بر صرفه جویی انرژی دارند و در دراز مدت  برگشت هزینه انجام شده اتفاق می افتد. همچنین این پنجره ها صدا را در کمترین میزان ممکن به محیط منتقل می کنند و آسایش بیشتری برای ساکنان فراهم می آورد. همچنین عبور گرد و غبار و و آب از این پنجره ها تقریبا صفر می باشد. البته در صورتی که پنجره ساخته شده خوب درزگیری و سر هم نشده باشد این اتفاق نمی افتد و آب و سر و صدا از درز ها به داخل نفوذ می کنند. بنابراین مراجعه به مرکزی که معتبر باشد و پنجره ها و درب های دو جداره را به صورت اصولی و استاندارد بسازند از اولویت بالایی برخوردار است. برای ساخت درب و پنجره های استاندارد و با کیفیت می توانید روی هافمن حساب کنید.

آیا قیمت پنجره دو جداره افزایش پیدا می کند؟

در جواب این سوال باید گفت امیدوار هستیم که افزایش پیدا نکند! اما چیزی که مسلم است این است که قیمت ها معمولا رو به افزایش هستند و ما کمتر شاهد کاهش قیمت ها هستیم. بنابراین اگر منتظر کاهش قیمت هستید بهتر است زودتر اقدام به سفارش پنجره یا درب دوجداره کنید و خودتان را از موج تورم محافظت کنید.

مرکز فروش پنجره دوجداره در تهران

راه های کم کردن هزینه ساخت پنجره دو جداره

همان طور که گفتیم پنجره های دو جداره در صورتی که دارای کتیبه باشند از متریال بیشتری برای ساخت باید استفاده کننده.  بنابراین حذف کتیبه اولین قدم برای کاهش هزینه است. البته این بستگی به طراحی و ارتفاع خود پنجره و همچنین فاصله نصب پنجره از زمین دارد. همچنین با کم کردن بازشو ها نیز می توان صرفه جویی زیادی در هزینه کرد. بازشو ها در جهات مختلفی می توانند باز شوند بنابراین می توان درخواست داد که بازشو ها به صورت ساده و از یک طرف باز شوند تا هزینه ساخت نهایی کمتری برای خریدار فراهم شود.

قیمت پنجره upvc در تهران

تهران مرکز هر نوع کالا یا خدماتی که فکرش را بکنید هست! پنجره های upvc نیز از این قاعده مستثنی نیستند و در تهران قیمت پنجره های دو جداره نسبت به سایر نقاط می تواند کمتر باشد. برای استعلام قیمت پنجره دو جداره در تهران می توانید با ما تماس حاصل نمایید

هزینه پنجره دو جداره در سال 1400

هزینه پنجره دوجداره در 1400 نسبت به سال های قبلی افزایش چند برابری داشته است. در صورتی که می خواهید پنجره دو جداره سفارش دهید بهتر است هم اکنون اقدام نمایید. 

پنجره دوجداره هافمن

مشاوره و تماس با ما

در صورتی که می خواهید پنجره های کهنه خود را با پنجره دو جداره تعویض کنید و یا در حال ساخت و ساز خانه هستید می توانید برای مشاوره و تعیین قیمت دقیق با مجموعه ما تماس حاصل نمایید. نمایندگی هافمن با داشتن پروفیل های درجه یک هافمن و کیفیت ساخت بالا مناسب ترین گزینه برای نصب درب و پنجره های دو جداره برای خانه شما می باشد.

اسکرول به بالا