تعویض پنجره‌ قدیمی با دوجداره

تعویض پنجره

این روزها همه ی مردم به دنبال افزایش رفاه به همراه زیبایی ظاهری منزل خود هستند. به همین خاطر تعویض پنجره های قدیمی با دوجداره UPVC یکی از این روش های کارآمد می باشد، که با افزایش ایمنی و استحکام همراه است. این کار به آسانی و با سرعت بالا انجام می گیرد. در اکثر مواقع نیازی به آهن کشی ندارد و از همان شاسی قدیمی برای پنجره جدید استفاده می شود.
پنجره های دوجداره، معایب پنجره های قدیمی را می پوشاند و دارای مزایا مختلفی است که نیاز به مراقبت خاصی ندارند. در ادامه درباره تعویض و جابجایی پنجره های قدیمی توضیح می دهیم. پس در ادامه با ما همراه باشید. 

هافــمن، ســـریع و در دســـترس

انجام تمامی مراحل خدمات رسانی هافمن با سرعت و کیفیت بالایی انجام خواهد شد و همکاران ما در اسرع وقت به درخواست شما رسیدگی خواهند کرد.

مشاوره تلفنی یا حضوری

جهت مشاوره تلفنی و یا حضوری می توانید از طریق شماره های درج شده در سایت، با ما در ارتباط باشید.
1

اندازه گیری فضا

پس از ثبت درخواست، تکنسین های ما جهت اندازه گیری فضا، به محل شما مراجعه خواهند کرد.
2

اعلام طرح و هزینه

با اتمام مراحل اندازه گیری، میزان هزینه و کار جهت تعویض و نصب پنجره، به شما اعلام خواهد شد.
3

نصب

در آخر بعد از نهایی شدن درخواست، همکاران ما جهت نصب پنجره‌ در محل حضور پیدا خواهند کرد.
4

تعویض پنجره قدیمی

هر نوع تجهیزات و وسایل مربوط به ساختمان پس از گذشت یک بازه زمانی، قدیمی شده و نیاز به تعویض دارند. درب و پنجره ساختمان نیز از این قاعده مستثنی نیستند و با گذشت زمان و قرار گرفتن در معرض باد و باران و گردو خاک، فرسوده و کهنه می شوند. اما فکر کردن به تعویض  آن ها برای بسیاری از افراد باتوجه به هزینه ها و فکر کردن به تخریب، افراد را از انجام  منصرف می کند. همچنین هستند افرادی که حتی با وجود آزارهایی مانند سرو صدا، وارد شدن گرد و غبار و … اما هرگز به فکر تعویض درب و پنجره های قدیمی خود نیفتاده اند.

تعویض پنجره

پیشنهاد ما به شما تعویض درب و پنجره قدیمی خود با پنجره دوجداره هافمن، با کمترین هزینه و بدون خرابی می باشد.

تعویض پنجره

ضرورت تعویض پنجره قدیمی با دوجداره 

تصور کنید در فصل سرما و بارندگی هستیم و پنجره های آهنی قدیمی دارید. قطعا این نوع پنجره قادر به جلوگیری از نفوذ قطرات آب به داخل خانه نخواهد شد؛ همچنین با این شرایط، سرمای بیرون به راحتی وارد منزل شما می شود؛ و هر چه شعله گاز بخاری یا درجه پکیج خود را بالا می برید تاثیری بر دمای خانه ندارد. به همین خاطر یکی از بزرگترین معایب پنجره های قدیمی، علاوه بر اتلاف انرژی به دلیل عایق نامناسب، باعث افزایش هزینه ها نیز می شود. اما پنجره دوجداره به شدت در اقلیم های مختلف کار ساز می باشند و بیش از 90 درصد از آلودگی های صوتی را از بین می روند و همین امر باعث آسایش بیشتر شده است. البته این پنجره مزیت های مختلفی دارد، به همین دلیل امروزه اکثر مهندسان برای افزایش ایمنی و استحکام ساختمان ها از این نوع پنجره استفاده می کنند. پنجره های دوجداره، معایب پنجره های قدیمی را می پوشاند و دارای مزایا مختلفی است که نیاز به مراقبت خاصی ندارند. در ادامه درباره تعویض و جابجایی پنجره های قدیمی توضیح می دهیم. پس در ادامه با ما همراه باشید. 

مزایای تغییر پنجره قدیمی با پنجره UPVC

صرفه جویی در مصرف انرژی و کاهش هزینه ها 

مقاومت بالا در برابر عوامل جوی همچون باد و طوفان

درزبندی کامل به دلیل استفاده از لاستیک های استاندارد و مقاوم

عایق صوتی که یکی از مهم ترین ویژگی های این پنجره است.

آب بندی کامل به همراه یراق آلات مناسب و استاندارد

نظافت آسان و عدم نیاز به مراقبت 

مقاومت بالا در برابر زلزله و عوامل طبیعی و افزایش ایمنی ساختمان

زیبایی ظاهری خانه پس از تعویض پنجره قدیمی با پنجره دوجداره

وجود تنوع رنگی بالا در آن و عدم نیاز به رنگ کاری مجدد

امکان نصب انواع یراق آلات بر اساس سلیقه و کاربرد 

اقدامات لازم پیش از تعویض پنجره

به منظور جایگزین کردن پنجره جدید، رعایت یک سری از نکات مهم و الزامی است. از جمله این که باید جلوی درب و پنجره ها به اندازه 1.5 تا 2 متر خالی باشد تا خسارتی به وسایل داخل خانه نرسد. منظور از خالی بودن جلوی پنجره، مبلمان، میز ناهار خوری، پرده، جابجایی فرش، موکت و … می باشد؛ مسیر رفت و آمد و حمل پنجره ها باید به صورت باز انجام شود تا با اشیای داخل منزل برخورد نداشته باشد. البته لازم به ذکر است که تعویض نیاز به جابجایی زیادی ندارد. و به خاطر سادگی در اجرای آن روشی راحت و البته کم دردسر می باشد. همچنین در کنار رعایت این نکات، کارفرما نیز با نظارت بر نحوه عملکرد پرسنل نصب، از بروز مشکلات متعدد پیشگیری می کند تا نصب به بهترین شکل ممکن انجام شود.

تعویض پنجره

تعویض پنجره بدون تخریب

در صورتی که قصد تعویض پنجره قدیمی خود را بدون تخریب دارید، باید به دنبال یک نمایندگی و یک برند معتبر باشید. اولین و مهم ترین نکته در هنگام تعویض پنجره قدیمی بدون تخریب، اندازگیری دقیق و صحیح است. مجموعه هافمن پنجره، به عنوان یکی از بزرگترین نمایندگی رسمی هافمن در تهران، این اطمینان را به شما می دهد که با استفاده از متخصصین خود این عمل را بصورت کاملا دقیق و بدون هیچگونه تخریبی برای شما انجام دهد.

هافمن به عنوان یکی از بزرگترین شرکت های تولید درب و پنجره دوجداره، با راه اندازی طرح بزرگ تعویض پنجره قدیمی با دوجداره، امکان نصب سریع و با کمترین دردسر برای انواع در و پنجره دو و سه جداره را برای شما فراهم می کند.و شما می توانید در این زمینه به هافمن و تیم حرفه ای آن اعتماد کنید.

نحوه جایگزینی پنجره قدیمی بدون تخریب

این کار یکی از ساده ترین عملیات ها در ساختمان است. برای تعویض کردن پنجره های قدیمی با پنجره دوجداره نیازی به مصالح ساختمانی نیست. پنجره های قدیمی با فرز برش داده می شوند، اما پنجره هاي دوجداره UPVC به وسيله پيچ هاي مخصوص بر روی فریم پنجره هاي قبلی نصب می شوند. در ادامه توسط  فوم و چسب مخصوص درزگیری می شود. تعویض پنجره های قدیمی، بدون تخریب لنگه ها و شیشه های پنجره قدیمی صورت می گیرد و فریم سرتاسری پنجره باقی می ماند.
به علت استفاده از پروفیل های مخصوص تعویض، معمولا قسمت بسیار کمی از فریم نما پس از تعویض مشاهده می شود؛ اما اگر سطح مقطع پروفیل پنجره قدیمی کمتر از حد مجاز باشد باید از پروفیل های بازسازی شده استفاده کرد.

تعویض پنجره

روش نصب پنجره دوجداره

برای جایگزین کردن پنجره دوجداره به جای پنجره قدیمی می توانید از دو نوع پنجره یو پی وی سی استفاده کنید. برای جایگزینی پنجره قدیمی، بدون انجام تخریب، باید فریمی که از پنجره قدیمی به دیوار متصل شده را برش داد. پنجره دوجداره UPVC، قابلیت این را دارد که به میزان 100 درصد در مقابل آب باران، گرد و غبار، همچنین تا 70 درصد در برابر سر و صدا ، سرما و گرما عایق باشد.

اما یکی از سوالات پرتکرار در این زمینه قیمت این کار می باشد. در همین راستا برای محاسبه قیمت تعویض باید نکاتی را در نظر گرفت، مانند: ابعاد، تعداد بازشو، نقشه، تعداد و سایز کتیبه ها، رنگ شیشه دوجداره یا سه جداره، نوع پروفیل UPVC، نوع رنگ آمیزی یا لمینت طرح چوب پروفیل، سکوریت یا لمینت بودن شیشه از جمله عوامل مهم در تعیین قیمت نصب پنجره های دوجداره می باشند.

تاثیر تعویض پنجره قدیمی در عایق بندی

پنجره های قدیمی که در گذشته استفاده می شد، دارای معایب فراوانی بودند که همین امر موجب می شد علاوه بر عایق نبودن ساختمان ها،چهره زشتی در نمای داخلی و خارجی ایجاد شود. امروزه عایق بندی ساختمان، بسیار مورد توجه معماران و ساکنین قرار گرفته است و نقش پنجره های دوجداره UPVC در این زمینه بسیار پررنگ و کاربردی می باشند. به طوری که تعویض کردن پنجره قدیمی با یو پی وی سی کاملا در بین اقشار مختلف جامعه افزایش پیدا کرده است. با ورود فصل سرما و همچنین ورود فصل گرما و ریزگردها در روزهای مختلف سال در کلان شهرها باعث ایجاد مشکلات زیادی می شود که می توانیم با نصب پنجره های دوجداره از آن ها جلوگیری کنیم.

اما یکی از سوالات پرتکرار در این زمینه قیمت این کار می باشد. در همین راستا برای محاسبه قیمت تعویض باید نکاتی را در نظر گرفت، مانند: ابعاد، تعداد بازشو، نقشه، تعداد و سایز کتیبه ها، رنگ شیشه دوجداره یا سه جداره، نوع پروفیل UPVC، نوع رنگ آمیزی یا لمینت طرح چوب پروفیل، سکوریت یا لمینت بودن شیشه از جمله عوامل مهم در تعیین قیمت نصب پنجره های دوجداره می باشند.

تعویض پنجره

هزینه تعویض پنجره قدیمی

قیمت و هزینه تعویض پنجره قدیمی به عوامل متعددی بستگی دارد و نمی توان قیمت دقیقی برای آن در نظر گرفت. همانطور که می دانید قیمت تمامی اجناس و کالا ها بصورت مداوم در حال تغییر است و هیچ قیمت ثابتی را نمی توان برای کالاها در نظر گرفت و اعلام کرد. علاوه بر موارد گفته شده، عواملی چون ابعاد، نوع درب و پنجره، یراق آلات و… نیز در تعیین هزینه تعویض پنجره قدیمی تاثیر گذار است.

در صورتی که قصد تعویض پنجره قدیمی خود با پجره دوجداره دارید، کافی است یک تماس با ما، بزرگترین نمایندگی رسمی هافمن در تهران بگیرد. کارشناسان ما در کمترین زمان پاسخگو شما هستند  و بصورت کامل شما را راهنمایی می کنند. همچنین متخصصین ما در کوتاهترین زمان در محل حاضر شده و اقدامات لازم را برای تعویض پنجره قدیمی شما انجام خواهند داد.

بهترین انتخاب چیست؟

همان طور که اشاره کردیم پنجره های دوجداره نقش بسزایی در خانه ها ایفا می کنند. از همین رو اطلاع از تنوع رنگ و ابعاد و حتی یراق به کار رفته در آن اهمیت دارد. مجموعه پنجره هافمن یکی از بهترین برندهای تولید کننده انواع پنجره های دوجداره می باشد. که شما می توانید بر اساس کاربرد و سلیقه خود آن را انتخاب کنید.
به دلیل اهمیت تعویض پنجره های قدیم با دوجداره شما می توانید با استفاده از خدمات این مجموعه به بهترین شکل این کار را انجام دهید. همچنین می توانید در صورت داشتن هرگونه سوال یا اقدام برای تعویض با شماره های ذیل تماس حاصل فرمایید.شما می‌توانید برای دانستن حداقل و حداکثر اجرت ساخت درب و پنجره، و یا برای دانستن دقیق تر قیمت نصب و یا هزینه رگلاژ پنجره، با کارشناسان ما تماس بگیرید و از نصابان ما به رایگان قیمت بگیرید.

پنجره هافمن
اسکرول به بالا

تخفیف ویـــژه

درخواست خود را از طریق سایت ثبت کنید و تخفیف ویــژه خدمات هافمن را دریافت کنید...