تعویض پنجره‌ قدیمی با دوجداره

تعویض پنجره

این روزها همه ی مردم به دنبال افزایش رفاه به همراه زیبایی ظاهری منزل خود هستند. به همین خاطر تعویض پنجره های قدیمی با دوجداره UPVC یکی از این روش های کارآمد می باشد، که با افزایش ایمنی و استحکام همراه است. این کار به آسانی و با سرعت بالا انجام می گیرد. در اکثر مواقع نیازی به آهن کشی ندارد و از همان شاسی قدیمی برای پنجره جدید استفاده می شود.
پنجره های دوجداره، معایب پنجره های قدیمی را می پوشاند و دارای مزایا مختلفی است که نیاز به مراقبت خاصی ندارند. در ادامه درباره تعویض و جابجایی پنجره های قدیمی توضیح می دهیم. پس در ادامه با ما همراه باشید. 

هافــمن، ســـریع و در دســـترس

انجام تمامی مراحل خدمات رسانی هافمن با سرعت و کیفیت بالایی انجام خواهد شد و همکاران ما در اسرع وقت به درخواست شما رسیدگی خواهند کرد.

مشاوره تلفنی یا حضوری

جهت مشاوره تلفنی و یا حضوری می توانید از طریق شماره های درج شده در سایت، با ما در ارتباط باشید.
1

اندازه گیری فضا

پس از ثبت درخواست، تکنسین های ما جهت اندازه گیری فضا، به محل شما مراجعه خواهند کرد.
2

اعلام طرح و هزینه

با اتمام مراحل اندازه گیری، میزان هزینه و کار جهت تعویض و نصب پنجره، به شما اعلام خواهد شد.
3

نصب

در آخر بعد از نهایی شدن درخواست، همکاران ما جهت نصب پنجره‌ در محل حضور پیدا خواهند کرد.
4

تعویض پنجره قدیمی

هر نوع تجهیزات و وسایل مربوط به ساختمان پس از گذشت یک بازه زمانی، قدیمی شده و نیاز به تعویض دارند. درب و پنجره ساختمان نیز از این قاعده مستثنی نیستند و با گذشت زمان و قرار گرفتن در معرض باد و باران و گردو خاک، فرسوده و کهنه می شوند. اما فکر کردن به تعویض  آن ها برای بسیاری از افراد باتوجه به هزینه ها و فکر کردن به تخریب، افراد را از انجام  منصرف می کند. همچنین هستند افرادی که حتی با وجود آزارهایی مانند سرو صدا، وارد شدن گرد و غبار و … اما هرگز به فکر تعویض درب و پنجره های قدیمی خود نیفتاده اند.

تعویض پنجره

نکات مهم در تعویض پنجره قدیمی

توجه داشته باشید تنها تصمیم و اقدام به تعویض پنجره های قدیمی با دوجداره کافی نیست. بلکه باید یکسری نکات و جزئیات را پیش از اقدام به خرید مورد بررسی قرار دهید و سپس اقدام به خرید نمایید. در این بخش به بررسی نکات مهم در تعویض پنجره های قدیمی می پردازیم.

اندازه گیری صحیح

اندازه گیری  مهم ترین بخش برای تعویض پنجره های قدیمی می باشد که باید با دقت کامل و به درستی انجام شود. از مهم ترین ویژگی های نمایندگی هافمن، ارسال کارشناس و متخصص به محل مورد نظر می باشد. کارشناسان و متخصصان ما در مجموعه هافمن ابتدا محل مورد نظر شما را بصورت کامل بررسی می کنند و پس از یک مشاوره کامل به شما برای خرید و انتخاب بهترین و مناسب ترین محصول، اقدام به اندازه گیری دقیق و صحیح از محل می نمایند. توجه داشته باشید درصوتی که تمایل دارید خودتان اندازه گیری را انجام دهید، پیش از اقدام با ما کارشناسان ما در این مجموعه تماس بگیرد و پس از دریافت مشاوره اقدام به اندازه گیری نمایید تا پس از خرید محصول دچار مشکل نشوید.

اعتماد به تولیدکنندگان حرفه ای

تشخیص پروفیل یا شیشه مرغوب و باکیفیت کاری آسانی نیست که به آسانی برای همه افراد قابل انجام باشد. مجموعه هافمن یکی از به نام ترین و معتبرترین تولیدکنندگان و همچنین دارای سابقه طولانی در زمینه تولید و عرضه انواع درب و پنجره دوجداره و سه جداره، پروفیل و… می باشد. ما در این مجموعه به شما این اطمینان را می دهیم که پروفیل ها و سایر محصولات از با کیفیت ترین و مرغوب ترین محصولات موجود در بازار  می باشد. شما عزیزان می توانید با خیالی راحت و آسوده محصولات هافمن را انتخاب، و انتظار نتیجه و محصول نهایی ویژه ای را داشته باشی

نصب در و پنجره

مهم ترین بخش برای تعویض پنجره های قدیمی، نصب پنجره دوجداره می باشد، البته کمی بالاتر به روش نصب پنجره نیز اشاره شد. هافمن یکی از تامین کنندگان این محصول است که امکان نصب سریع و با کمترین دردسر برای انواع در و پنجره دو و سه جداره را فراهم می کند و شما می توانید در این زمینه به هافمن و تیم حرفه ای آن اعتماد کنید.

مهم ترین ویژگی ما در نمایندگی هافمن، فروش تمامی محصولات و کالا بصورت اقساطی و  بازدید و مشاوره رایگان می باشد. تنها کافی است یک تماس با کارشناسان ما در نمایندگی هافمن بگیرید…

مراحل تعویض پنجره قدیمی با دو جداره

باز کردن و جدا کردن لنگه های پنجره های قدیمی
1
باز کردن شیشه ها از قسمت های ثابت
2
برش ستون های میانی افقی و عمودی که در این مرحله فقط قاب اصلی در یا پنجره باقی می ماند
3
نصب پنجره جدید دو جداره روی قاب موجود با پیچ های محکم
4
تزریق فوم برای درز بندی کامل پنجره دو جداره
5
تزریق چسب سیلیکون جهت آب بندی پنجره دو جداره
6
نصب شیشه های دو جداره
7
ریگلاژ نمودن جهت تراز بندی و روان بودن دستگیره
8

نکات مهم در انتخاب بهترین پنجره دوجداره

جالب است بدانید که نکته های مهم هنگام تعویض پنجره قدیمی و انتخاب بهترین پنجره دوجداره چیست؟! برای مشخص کردن شکل پنجره جدید چند مورد اصلی شامل آسایش کارفرما، هزینه تعویض پنجره قدیمی، رعایت قوانین ساختمان و عدم تغییر نما را باید در نظر بگیریم. موارد زیر ما را در انتخاب پنجره ای بهتر راهنمایی می کند:

نقشه تقسیم بندی درب و پنجره : شامل تعداد لنگه های ثابت و بازشو، عرض لنگه بازشو و لنگه ثابت، ارتفاع لنگه بازشو و ثابت

رنگ پروفیل پنجره : رنگ بیرونی پنجره قدیمی مدنظرست، البته در صورت موافق اهالی ساختمان امکان تغییر رنگ برای کاهش هزینه تعویض پنجره قدیمی وجود دارد.

نوع بازشو : تک حالته، دوحالته و یا پنجره دوجداره کشویی، درب سوئیچی

جهت بازشو : جهت بازشدن (چپ یا راست)، محل قرارگیری دستگیره و عدم وجود مانع

طرف بازشو : به سمت داخل و یا بیرون خانه

رنگ و نوع شیشه : ساده، مشجر یا برفی، رفلکس، رنگی!

نوع دستگیره : کلیدخور، سوئیچی، یک طرفه و یا دوطرفه

نرده و حفاظ : اتصال نرده به دیوار و یا پنجره

ما هنگام اندازه گیری دقیق، موارد بالا را بررسی می کنیم، اما در نهایت نیاز به تایید مشتری است

نکات مهم در انتخاب بهترین پنجره دوجداره

پیشنهاد ما به شما تعویض درب و پنجره قدیمی خود با پنجره دوجداره هافمن، با کمترین هزینه و بدون خرابی می باشد.

بهترین زمان برای تعویض پنجره های قدیمی

جایگزینی پنجره های قدیمی یک تصمیم مهم و نوعی سرمایه گذاری محسوب می شود و این امر باعث می شود که توجه ویژه ای به این مساله داشته باشید تا بتوانید برنامه ریزی انجام دهید و از تیم حرفه ای  کمک بگیریم که طبق زمان بندی که به شما ارائه می دهند  کار خود را تمام کنند و پروژه شما را تحویلتان دهند. توجه داشته باشید درست است که تابستان و بهار ممکن است به عنوان یک زمان ایده آل و مناسب برای این کار باشد اما در طول سال و هر زمانی اگر این کار را انجام دهید در راندمان مصرف انرژی صرفه جویی کرده و صورتحساب خود را کاهش دهید.همچنین باید از برند برتر درب و پنجره دوجداره مناسب برای جایگزینی استفاده کنید

تعویض پنجره های قدیمی
تعویض پنجره

ضرورت تعویض پنجره قدیمی با دوجداره 

تصور کنید در فصل سرما و بارندگی هستیم و پنجره های آهنی قدیمی دارید. قطعا این نوع پنجره قادر به جلوگیری از نفوذ قطرات آب به داخل خانه نخواهد شد؛ همچنین با این شرایط، سرمای بیرون به راحتی وارد منزل شما می شود؛ و هر چه شعله گاز بخاری یا درجه پکیج خود را بالا می برید تاثیری بر دمای خانه ندارد. به همین خاطر یکی از بزرگترین معایب پنجره های قدیمی، علاوه بر اتلاف انرژی به دلیل عایق نامناسب، باعث افزایش هزینه ها نیز می شود. اما پنجره دوجداره به شدت در اقلیم های مختلف کار ساز می باشند و بیش از 90 درصد از آلودگی های صوتی را از بین می روند و همین امر باعث آسایش بیشتر شده است. البته این پنجره مزیت های مختلفی دارد، به همین دلیل امروزه اکثر مهندسان برای افزایش ایمنی و استحکام ساختمان ها از این نوع پنجره استفاده می کنند. پنجره های دوجداره، معایب پنجره های قدیمی را می پوشاند و دارای مزایا مختلفی است که نیاز به مراقبت خاصی ندارند. در ادامه درباره تعویض و جابجایی پنجره های قدیمی توضیح می دهیم. 

تاثیر تعویض پنجره قدیمی در عایق بندی

پنجره های قدیمی علاوه بر اینکه ظاهر بدی داشتند و سبک نبودند درز های زیادی را نیز داشتند که این درز ها باعث بوجود آمدن مشکلات زیادی برای فضای داخلی ساختمان ایجاد می کرد. ورود سر و صدا به منزل یکی از بدترین ویژگی های پنجره های قدیمی بود اما در پنجره های جدید درز ها کاملا از بین رفته اند و صدا به صورت حداقلی به داخل ساختمان راه می یابد. از دیگر مشکلاتی که پنجره های قدیمی داشتند نفوذ گرد و خاک به داخل بود. ورود گرد و خاک به منزل باعث زحمت زیاد خانم خانه می شد و باید به طور مداوم گرد و خاک زیادی را از اطراف پنجره پاک می کرد اما در پنجر های جدید این مشکل کاملا رفع شده و محیط خانه کاملا ایزوله و تمیز باقی می ماند. نفوذ گرد و خاک، صدای سوت در هنگام وزش باد و همچنین نفوذ دود در شهرهای آلوده مانند تهران از دیگر معایب پنجره های قدیمی بود که امروزه با فراگیر شدن پنجره های دو جداره و یا  سه جداره به حداقلی ترین شکل ممکن رسیده است. این پنجره ها مزایای بیشمار دیگری دارند که با نصب این پنجره متوجه تمامی آن ها خواهید شد.

مزایای تغییر پنجره قدیمی با پنجره UPVC

صرفه جویی در مصرف انرژی و کاهش هزینه ها 

مقاومت بالا در برابر عوامل جوی همچون باد و طوفان

درزبندی کامل به دلیل استفاده از لاستیک های استاندارد و مقاوم

عایق صوتی که یکی از مهم ترین ویژگی های این پنجره است.

آب بندی کامل به همراه یراق آلات مناسب و استاندارد

نظافت آسان و عدم نیاز به مراقبت

مقاومت بالا در برابر زلزله و عوامل طبیعی و افزایش ایمنی ساختمان

زیبایی ظاهری خانه پس از تعویض پنجره قدیمی 

وجود تنوع رنگی بالا در آن و عدم نیاز به رنگ کاری مجدد

امکان نصب انواع یراق آلات بر اساس سلیقه و کاربرد 

اقدامات لازم پیش از تعویض پنجره

به منظور جایگزین کردن پنجره جدید، رعایت یک سری از نکات مهم و الزامی است. از جمله این که باید جلوی درب و پنجره ها به اندازه 1.5 تا 2 متر خالی باشد تا خسارتی به وسایل داخل خانه نرسد. منظور از خالی بودن جلوی پنجره، مبلمان، میز ناهار خوری، پرده، جابجایی فرش، موکت و … می باشد؛ مسیر رفت و آمد و حمل پنجره ها باید به صورت باز انجام شود تا با اشیای داخل منزل برخورد نداشته باشد. البته لازم به ذکر است که تعویض نیاز به جابجایی زیادی ندارد. و به خاطر سادگی در اجرای آن روشی راحت و البته کم دردسر می باشد. همچنین در کنار رعایت این نکات، کارفرما نیز با نظارت بر نحوه عملکرد پرسنل نصب، از بروز مشکلات متعدد پیشگیری می کند تا نصب به بهترین شکل ممکن انجام شود.

تعویض پنجره

تعویض پنجره بدون تخریب

در صورتی که قصد تعویض پنجره قدیمی خود را بدون تخریب دارید، باید به دنبال یک نمایندگی و یک برند معتبر باشید. اولین و مهم ترین نکته در هنگام تعویض پنجره قدیمی بدون تخریب، اندازگیری دقیق و صحیح است. مجموعه هافمن پنجره، به عنوان یکی از بزرگترین نمایندگی رسمی هافمن در تهران، این اطمینان را به شما می دهد که با استفاده از متخصصین خود این عمل را بصورت کاملا دقیق و بدون هیچگونه تخریبی برای شما انجام دهد.

هافمن به عنوان یکی از بزرگترین شرکت های تولید درب و پنجره دوجداره، با راه اندازی طرح بزرگ تعویض پنجره قدیمی با دوجداره، امکان نصب سریع و با کمترین دردسر برای انواع در و پنجره دو و سه جداره را برای شما فراهم می کند.و شما می توانید در این زمینه به هافمن و تیم حرفه ای آن اعتماد کنید.

نحوه جایگزینی پنجره قدیمی بدون تخریب

این کار یکی از ساده ترین عملیات ها در ساختمان است. برای تعویض کردن پنجره های قدیمی با پنجره دوجداره نیازی به مصالح ساختمانی نیست. پنجره های قدیمی با فرز برش داده می شوند، اما پنجره هاي دوجداره UPVC به وسيله پيچ هاي مخصوص بر روی فریم پنجره هاي قبلی نصب می شوند. در ادامه توسط  فوم و چسب مخصوص درزگیری می شود. تعویض پنجره های قدیمی، بدون تخریب لنگه ها و شیشه های پنجره قدیمی صورت می گیرد و فریم سرتاسری پنجره باقی می ماند.
به علت استفاده از پروفیل های مخصوص تعویض، معمولا قسمت بسیار کمی از فریم نما پس از تعویض مشاهده می شود؛ اما اگر سطح مقطع پروفیل پنجره قدیمی کمتر از حد مجاز باشد باید از پروفیل های بازسازی شده استفاده کرد.

تعویض پنجره

روش نصب پنجره دوجداره

برای جایگزین کردن پنجره دوجداره به جای پنجره قدیمی می توانید از دو نوع پنجره یو پی وی سی استفاده کنید. برای جایگزینی پنجره قدیمی، بدون انجام تخریب، باید فریمی که از پنجره قدیمی به دیوار متصل شده را برش داد. پنجره دوجداره UPVC، قابلیت این را دارد که به میزان 100 درصد در مقابل آب باران، گرد و غبار، همچنین تا 70 درصد در برابر سر و صدا ، سرما و گرما عایق باشد.

اما یکی از سوالات پرتکرار در این زمینه قیمت این کار می باشد. در همین راستا برای محاسبه قیمت تعویض باید نکاتی را در نظر گرفت، مانند: ابعاد، تعداد بازشو، نقشه، تعداد و سایز کتیبه ها، رنگ شیشه دوجداره یا سه جداره، نوع پروفیل UPVC، نوع رنگ آمیزی یا لمینت طرح چوب پروفیل، سکوریت یا لمینت بودن شیشه از جمله عوامل مهم در تعیین قیمت نصب پنجره دوجداره می باشند.

تاثیر تعویض پنجره قدیمی در عایق بندی

پنجره های قدیمی که در گذشته استفاده می شد، دارای معایب فراوانی بودند که همین امر موجب می شد علاوه بر عایق نبودن ساختمان ها،چهره زشتی در نمای داخلی و خارجی ایجاد شود. امروزه عایق بندی ساختمان، بسیار مورد توجه معماران و ساکنین قرار گرفته است و نقش پنجره های دوجداره UPVC در این زمینه بسیار پررنگ و کاربردی می باشند. به طوری که تعویض کردن پنجره قدیمی با یو پی وی سی کاملا در بین اقشار مختلف جامعه افزایش پیدا کرده است. با ورود فصل سرما و همچنین ورود فصل گرما و ریزگردها در روزهای مختلف سال در کلان شهرها باعث ایجاد مشکلات زیادی می شود که می توانیم با نصب پنجره های دوجداره از آن ها جلوگیری کنیم.

اما یکی از سوالات پرتکرار در این زمینه قیمت این کار می باشد. در همین راستا برای محاسبه قیمت تعویض باید نکاتی را در نظر گرفت، مانند: ابعاد، تعداد بازشو، نقشه، تعداد و سایز کتیبه ها، رنگ شیشه دوجداره یا سه جداره، نوع پروفیل UPVC، نوع رنگ آمیزی یا لمینت طرح چوب پروفیل، سکوریت یا لمینت بودن شیشه از جمله عوامل مهم در تعیین قیمت نصب پنجره های دوجداره می باشند.

تعویض پنجره

هزینه تعویض پنجره قدیمی با دوجداره

قیمت و هزینه تعویض پنجره قدیمی به عوامل متعددی بستگی دارد و نمی توان قیمت دقیقی برای آن در نظر گرفت. همانطور که می دانید قیمت تمامی اجناس و کالا ها بصورت مداوم در حال تغییر است و هیچ قیمت ثابتی را نمی توان برای کالاها در نظر گرفت و اعلام کرد. علاوه بر موارد گفته شده، عواملی چون ابعاد، نوع درب و پنجره، یراق آلات و… نیز در تعیین هزینه تعویض پنجره قدیمی تاثیر گذار است.

در صورتی که قصد تعویض پنجره قدیمی خود با پجره دوجداره دارید، کافی است یک تماس با ما، بزرگترین نمایندگی رسمی هافمن در تهران بگیرد. کارشناسان ما در کمترین زمان پاسخگو شما هستند  و بصورت کامل شما را راهنمایی می کنند. همچنین متخصصین ما در کوتاهترین زمان در محل حاضر شده و اقدامات لازم را برای تعویض پنجره قدیمی شما انجام خواهند داد.

بهترین انتخاب چیست؟

همان طور که اشاره کردیم پنجره های دوجداره نقش بسزایی در خانه ها ایفا می کنند. از همین رو اطلاع از تنوع رنگ و ابعاد و حتی یراق به کار رفته در آن اهمیت دارد. مجموعه پنجره هافمن یکی از بهترین برندهای تولید کننده انواع پنجره های دوجداره می باشد. که شما می توانید بر اساس کاربرد و سلیقه خود آن را انتخاب کنید.
به دلیل اهمیت تعویض پنجره های قدیم با دوجداره شما می توانید با استفاده از خدمات این مجموعه به بهترین شکل این کار را انجام دهید. همچنین می توانید در صورت داشتن هرگونه سوال یا اقدام برای تعویض با شماره های ذیل تماس حاصل فرمایید.شما می‌توانید برای دانستن حداقل و حداکثر اجرت ساخت درب و پنجره، و یا برای دانستن دقیق تر قیمت نصب و یا هزینه رگلاژ پنجره، با کارشناسان ما تماس بگیرید و از نصابان ما به رایگان قیمت بگیرید.

پنجره هافمن
Scroll to Top
اسکرول به بالا