پنجره دوجداره

پنجره خود را در کوتاه ترین زمان تعویض کنید.

پنجره دوجداره هافمن

پنجره دوجداره

دریچه ای نو برای منازل شما

پنجره دوجداره احتمالا پرتکرارترین نامی است که هنگام به کار بردن انواع پنجره به ذهنمان خطور می کند. به طور کلی پنجره ها یکی از قسمت های مهم منزل هستند که سهم بسزایی در طراحی اصولی ساختمان دارند. طراحی و سیستم آن هر روز مدرن تر می شود. از این رو طراحان سیستم های درب و پنجره ساختمان هر روز با استفاده از متریال جدید و طرح های نو آورانه سعی می کنند در طراحی پنجره ها مواردی نظیر زیبایی ، امنیت ، تبادل گرما و سرما و کاربری آسان را مد نظر قرار دهند. امروزه این سبک پنجره از جدید ترین راه حل ها و روش های طراحی محسوب می شوند.

پنجره های دوجداره  از دو لایه شیشه تشکیل شده اند که یک لایه گاز بی اثر بین آنها مهر و موم شده است. این لایه دوم تقریباً دو برابر پنجره های معمولی عایق ایجاد می کند. پس از مهر و موم شدن ، همچنین پنجره ضد آب می شود.

پنجره ها و درب های منازل  یکی از اولین چیزهایی است که مهمانان هنگام بازدید از خانه ما می بینند. بنابراین ، ظاهر  مناسب و عملکرد آن بسیار مهم است. از همین رو استفاده از پنجره های دوجداره تاثیر بسیار زیادی در بهینه سازی انرژی ایفا می کند. همچنین عایق بودن نیز از دیگر ویژگی های این نوع پنجره می باشد. که در کنار ظاهری لوکس و زیبا، انتخاب مناسب برای همه خانه ها و ساختمان ها می باشد.

مزایای پنجره دو جداره

از مزایای آن می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

01

صرفه جویی در هزینه های انرژی و ساخت

ایجاد عایق حرارتی که باعث کاهش جریان گرمای ورودی و خروجی می شود. انرژی کمتری برای گرم شدن یا خنک شدن فضا استفاده می شود و در نتیجه باعث کاهش هزینه های انرژی می شود. با توجه به اهمیت حفظ ذخایر انرژی، این چنجره ها به خوبی این نقش را ایفا می کنند.

02

جلوگیری از اتلاف انرژی

افزودن لایه سوم یا چهارم شیشه ، مقدار عایق پنجره شما را افزایش می دهد. هر لایه شیشه مقدار قابل توجهی از گرما را که از آن عبور می کند به دام می اندازد و باعث افزایش محافظت از پنجره ها در برابر اتلاف گرما می شود. و در نتیجه با کاهش مصرف، هزینه ها نیز کاهش می باید. که از منظر اقتصادی نیز بسیار مقرون به صرفه می باشند.

03

جلوگیری از میعان( قطرات آب روی شیشه)

تراکم محدود رطوبت موجود در یک سطح گرم قطرات آب را تشکیل می دهد که در یخبندان منجمد می شوند. این می تواند فضای اتاق را سردتر کند و همین امر افراد داخل را وادار به تنظیم گرما می کند. هوای بین دو شیشه ، به علاوه مهر و موم هوا ، با جلوگیری از رطوبت در هوای سرد ، از جمع شدن میعان جلوگیری می کند.

04

عایق صدا

پنجره دوجداره با ایجاد مانعی بین خانه و محیط بیرون، عایق صدا را بهبود می بخشند. این پنجره به دلیل استفاده از دو لایه شیشه، که بین آن را گاز آرگون (بی اثر) پر کرده این کار انجام می دهد. افزایش صداها در زندگی شهری، هرکسی را وادار به تهیه این نوع پنجره می کند. تا با خیالی آسوده و در کمال آرامش، از عدم نفوذ صداهای ناهنجار لذت ببرد.

05

ایمنی و استحکام بالا

ایمنی شکستن آن بسیار بالاتر از پنجره های تک جداره است ، بنابراین امنیت خانه را افزایش می دهد. از آنجا که آنها نسبت به پنجره های دیگر محکم تر مهر و موم شده اند ، تخریب آنها از بیرون نیز سخت تر است. که باعث افزایش امنیت این نوع پنجره می باشد.

06

کاهش آسیب نور خورشید به اسباب منزل

کنترل میزان آفتاب و گرمای ورودی به اتاق که موجب کاهش آسیب نور خورشید به نقاشی ها ، مبلمان ، فرش و سایر اشیا اطراف خانه می شود. استفاد هاز شیشه های مخصوص برای این کار مانع از آسیب رسیدن به وسایل خانه می شود. همچنین از نفوذ اشعه های مضر به داخل خانه جلوگیری می کند.

پنجره دوجداره UPVC

پنجره های دوجداره چه مدت دوام می آورند؟

این پنجره ها طبق استاندارد روز دنیا تولید می شود.

دوام آن ها حدود 20 سال می باشد و از استحکام و مقاومت بالایی برخوردارند.

اگر پنجره های UPVC خوردگی یا بریدگی دارند ، ممکن است نیاز باشد که پنجره شما زودتر تعویض شود. ما قاب پنجره خود را به مدت 10 تا 15 سال ضمانت می کنیم.

اگر پنجره های شما علائم آسیب دیدگی قبل از آن را دارند ، می توانید تحت ضمانت، آن را جایگزین کنید.

تعویض پنجره های دوجداره

ما نمی توانیم رقم دقیقی برای هزینه تعویض به شما ارائه دهیم، زیرا هیچ قیمت گذاری استانداردی وجود ندارد و هزینه پنجره های جایگزین شما به عوامل مختلفی بستگی دارد.

این موارد شامل نوع خانه، نوع پنجره و طرح منتخب شما می باشد. دیگر گزینه ها مانند آستانه، شیشه، رنگ و دستگیره ها، همچنین کیفیت ساخت و زمان نصب شده برای نصب پنجره های شما توسط تکنسین های ما مربوط می شود.

مشاوران ما می توانند در مورد گزینه های تعویض شیشه پنجره و پرداخت شما را راهنمایی کنند. 

آیا می توان شیشه دوجداره را تعمیر کرد؟

اگر در پنجره دوجداره خود شیشه ای شکسته یا ترک خورده باشد ، بدون نیاز به خرید درب یا پنجره کاملاً جدید می توان آن قطعه را تعویض کرد.

ممکن است متوجه شده باشید که در شیشه های دو جداره شما بین لایه های شیشه تراکم ایجاد شده است. وقتی این اتفاق می افتد ، نشانه ای مطمئن درمورد خرابی بخشی از پنجره است. این امر معمولاً در اثر صدمه به درزگیر شکل می گیرد. که باعث نفوذ هوای گرم خانه به شکاف شیشه دو جداره می شود. وقتی این اتفاق می افتد و هوای گرم به پنجره بیرونی سردتر برخورد می کند، تراکم ایجاد می شود. شیشه دو جداره را می توان در قاب موجود جایگزین کرد، بدین معنی که دیگر نیازی به خرید یک پنجره یا درب جدید ندارید.

تعمیر شیشه پنجره دوجداره

نکاتی برای انتخاب پنجره های دوجداره

شکاف بین دو قطعه شیشه در حالت ایده آل باید حداقل 12 میلی متر باشد و برای حداکثر عملکرد با گاز آرگون پر شود.

اگر برای کاهش سر و صدا از شیشه دو جداره استفاده می کنید ، باید از شکاف 50 تا 100 میلی متر استفاده کنید. توجه داشته باشید که این امر عملکرد حرارتی پنجره را کمی کاهش می دهد.

روش نگهداری 

مراقبت از پنجره های دوجداره مدرن  بسیار ساده تر از پنجره های قدیمی است. شما به سادگی باید درب و پنجره های خود را با پارچه ای مرطوب پاک کنید تا تمیز و روشن به نظر برسد. از همه مهم تر ، این نسل از پنجره ها در اثر قرار گرفتن در معرض عناصر و عوامل جوی ، دچار پوسیدگی ، زنگ زدگی ، انحراف و …نخواهند شد. این یکی از ویژگی های مناسب این نوع پنجره می باشد. که علاوه بر سهولت در نصب، به راحتی تمیز و نگهداری می شود. 

مزایای انواع پروفیل پنجره دوجداره

چرا باید از پنجره های دوجداره استفاده کرد؟

پنجره دوجداره هافمن به دلایل مصرف پایین انرژی، پایداری محیط زیست، ارزش فروش مجدد املاک یا سود اجاره ای ، ضد صدا بودن و امنیت گزینه ای هوشمندانه است. از آن جا که پنجره ها منبع اصلی اتلاف گرما و افزایش گرما در ساختمان هستند ، به روزرسانی پنجره های ساختمان می تواند کلیدی برای صرفه جویی گسترده و کاهش بسیار زیاد مصرف انرژی باشد

در طول تابستان یک پنجره بدون سایه 100 برابر بیشتر از یک دیوار عایق شده گرم می کند.

به همین دلایل پنجره های دوجداره گزینه ای جذاب برای صاحبان خانه است. آن ها به یک خانه یا آپارتمان ارزش و پایداری می بخشند. پنجره های دو جداره علاوه بر افزایش بهره وری انرژی ، امنیت و عایق صدا ، کمک می کنند تا ارزش و دوام طولانی مدت یک خانه به سطح جدیدی برسد.

خلاصه مزایای پنجره های دوجداره 

همان طور که در بالا توضیح داده شد ، شیشه دو جداره مزایای بی شماری را ارائه می دهد. از افزایش بهره وری و انرژی گرفته تا کاهش آلودگی صوتی ، آنها در حال تبدیل شدن به یک انتخاب برتر برای صاحبان خانه هستند.

 صرفه جویی عمده در قبض های انرژی همراه با کاهش گازهای گلخانه ای از کاهش انتقال انرژی این نوع پنجره را به عنوان گزینه عالی و دوستدار محیط زیست و مقرون به صرفه تعریف می کند .

 استفاده از پنجره دوجداره می تواند مزایای حرارتی و صوتی را فراهم کند که باعث می شود یک خانه مدرن داشته باشید. از لحاظ کاهش اثر کربن و مصرف انرژی ، نصب IGU های دو جداره می تواند ارزیابی انرژی شما را برای عایق بندی تا 50 درصد افزایش دهد.

سر و صدای خارجی تا حد زیادی کاهش می یابد ، و می توان با تعیین انواع شیشه با خاصیت عایق صدا ، این میزان کاهش صدا را بیشتر کرد.

با نصب این نوع پنجره دیگر از نصب پرده و کرکره خلاص می شوید ، مگر در مواردی که هنوز برای  زیبایی وحفظ حریم خصوصی به دنبال آن باشید.

اسکرول به بالا