ارزان قیمت ترین پنجره دو جداره

ارزانترین قیمت پنجره دوجداره

ارزان قیمت ترین پنجره دو جداره را می توانید از هافمن سفارش دهید. پنجره ای که قیمت پایینی دارد نباید در کوتاه مدت کارایی خود را از دست بدهد و نیازمند تعمیر مجدد داشته باشد و نیاز مشتری را به خوبی برآورده کند. پنجره ها باید با پروفیل های درجه یک و به صورت استاندارد ساخته شوند و نهایت کارایی را تا سال ها داشته باشند که پنجره های ارزان و اقتصادی هافمن دارای ویژگی های زیادی می باشند که در ادامه این مطلب بیشتر با جزییات آن آشنا می شویم.

تولید پنجره ارزان قیمت

تولید کننده می خواهد پنجره ای تولید کند که به صورت بهینه و با مواد اولیه استاندارد طراحی و ساخته شود و در نهایت قیمت تمام شده آن برای مصرف کننده مناسب باشد. دو نوع تولید قابل توجه است، تولیدی که با مواد اولیه درجه ۳ انجام می شود و قیمت تمام شده آن پایین است ولی از کیفیت خوبی برخوردار نیست.

تولید نوع دوم ساخت پنجره ای است که با مواد اولیه مرغوب ولی با سود پایین باشد که قیمت تمام شده این محصول برای مصرف کننده پایین است. ارزان ترین قیمت پنجره دوجداره با مدل، طرح و کیفیت مناسب هزینه های مصرف انرژی را در طی زمان استفاده کاهش داده و مقرون به صرفه است.

تولید پنجره ارزان قیمت

ارزان ترین قیمت پنجره دوجداره

ارزان ترین پنجره های UPVC پنجره هایی هستند که علاوه بر قیمت مناسب و به صرفه عایق و باکیفت باشند. تفاوت قیمت در پنجره های دوجداره ارزان تنها حاصل از پروفیل مصرفی آن هاست. در واقع در این نوع از پنجره ها از پروفیل KTF و هامر استفاده می شود. پنجره های دوجداره ارزان علاوه بر قیمت مناسب باید از اصول مناسب درساخت بهره بگیرند تا در فصل تابستان و زمستان تا ۷۰ درصد در مصرف انرژی خانه تاثیرگذار باشند.

شاید بپرسید چطور ممکن است پنجره دوجداره هم ارزان و هم باکیفیت باشد؟ در پاسخ به این سوال باید گفت که این پنجره ها فاقد سربار برندینگ و با لوازم باکیفیت ساخته می شود تا به قیمت مناسب به دست مصرف کننده برسد.

پنجره دو جداره چه مزایایی دارد؟

پنجره های دو جداره 10٪ گرمای بیشتری را در خانه شما حفظ می کنند، به این معنی که هزینه اجرای گرمایش مرکزی شما به میزان قابل توجهی کمتر خواهد بود. پنجره دوجداره به مدت 25 سال دوام می آورد و در این مدت زمان، هزینه ای که در قبض گاز و برق خود پس انداز می کنید بیشتر از مبلغی که برای پنجره های خانه خود کرده اید می شود. همچنین پنجره دو جداره امنیت بیشتری را نیز برای خانه ایجاد می کند.

مزایا پنجره دو جداره

نصب پنجره دو جداره ارزان

برای تولید و نصب پنجره های دوجداره، نصاب به محل نصب اعزام می شود.

برای نصب پنجره های قدیمی ابتدا تقسیماتی انجام شده و برش داده می شود. سپس داخل پنجره دوجداره یو پی وی سی در قسمت فریم آن را سوراخی به نام سوراخ نصب ایجاد می شود. سپس آن را روی فریم باقی مانده از پنجره آهنی یا آلومینیومی قدیم قرار می دهند.

پس از آن پیچ مخصوصی به نام پیچ سرمته درون سوراخ نصب قرار داده می شود. و توسط پیچ کن برقی پنجره را به فریم متصل می کنند.

پس از پیچ کردن پنجره یو پی وی سی درزی که بین پنجره upvc و فریم قدیمی مانده است. از داخل و بیرون را توسط چسبی به نام سیلیکون ماستیک درزبندی می نمایند.

حالا وقت نصب شیشه دوجداره رسیده است. داخل پنجره دوجداره upvc فضایی دارد،که باید در آن قطعه های پلاستیکی به نام زیر شیشه ای (تاکوز) قرار داد و سپس شیشه را روی آن قرار می دهند،  این زیر شیشه ای در قسمت ثابت برای جلوگیری از شکست شیشه در هنگام گذاشتن شیشه در پنجره دوجداره قرار می گیرد.

عوامل تاثیرگذار در قیمت پنجره دو جداره عبارتنداز :

مدل پنجره

همانطور که می دانید مدل پنجره در بازار بسیار منتوع است هرچه مدل پنجره ساذه تر باشد قیمت آن پایین تر و هرچه پیچیده تر باشد گران تر است.

همانطور که می‌دانید، در بازار مدل این پنجره ها بسیار متنوع هستند. هر چه مدل یک پنجره، ساده‌تر باشد قیمت آن به پایینتر قیمت نزدیکتر می‌شود. اما هر چه مدل آن پیچیده‌تر باشد، مسلماً قیمت آن بیشتر می‌شود.

بعنوان مثال قیمت پنجره‌هایی که به دوحالت باز می‌شوند با قیمت پنجره‌های تک حالته متفاوت است. همینطور در یک مدل مشابه، قیمت پنجره‌های ثابت از قیمت پنجره‌ی دوجداره تک حالته کمتر است.

تعداد پنجره ها

تعداد پنجره ها تاثیر مستقیم بر هزینه تهیه ملزومات و هزینه نصاب دارد. هرچه تعداد پنجره ها برای تعویض یا نصب بیشتر باشد، به ابزارآلات و ملزومات و همچنین زمان بیشتری نیاز است.

پروفیل پنجره دوجداره

جنس پروفیل

پروفیل پنجره دوجداره یکی از اصلی‌ترین قسمت‌های تشکیل‌دهنده پنجره‌ها است. همین یک قسمت از پنجره، جزئیات زیادی دارد که بر کیفیت و قیمت پنجره دوجداره تاثیرگذار است.

UPVC جزو رایج ترین جنس های پروفیل مورد استفاده در صنعت در و پنجره هستندجنس و میزان پروفیل به کار برده شده یکی از اصلی ترین بخش‌های تاثیر گذار بر قیمت در و پنجره‌های دوجداره است .

پروفیل‌های upvc یکی از پرطرفدارترین پروفیل‌ها در ساخت این پنجره‌ها هستند. با توجه به مزایای این پروفیل استفاده از آنها به صرفه و منطقی تر است.هرچه در و پنجره شما بزرگتر باشد، پروفیل بیشتری مصرف خواهد شد.  و در نهایت هزینه تمام شده برای پنجره بیشتر خواهد بود. از طرف دیگر UPVC به میزان چشمگیری ارزانتر است و به نگهداری بسیار کمتری نیاز دارد و بدون نیاز به هرگونه ارتقائی در مصرف انرژی صرفه جویی می کند. پروفیل upvc دارای برند های مختلفی است و با توجه به کیفیت، رنگ و برند تولید کننده قیمت های متنوعی دارند.

یراق‌آلات

یکی دیگر از عوامل موثر در قیمت پنجره دوجداره ابزار و یراق آلات مصرفی است. از یراق آلات برای تأمین امنیت و باز و بسته و قفل شدن پنجره استفاده می شود.  یراق آلات شامل دستگیره، لولا، اسپانیولت و سایر ابزار های لازم جهت باز و بسته شدن در و پنجره دوجداره می باشد. یراق‌آلات امکان باز و بسته شدن پنجره دوجداره را فراهم می‌کند. هر یک از مدل‌های پنجره مانند تک حالته و دوحالته، فولکس واگنی، کشویی، محوری و آکاردئونی یراق‌الات مخصوص خود را دارند.

شیشه پنجره دوجداره

نوع شیشه

شیشه ها هم میتواند یکی از عوامل تاثیر گذار بر قیمت پنجره دوجداره باشد که این عوامل ابعاد شیشه، تعداد شیشه، نحوه تولید شیشه، رنگ شیشه (رفلکس، سوپر سیلور، آبی،  طلایی، برنز و … )، نوع شیشه (ساده ، لمینت، سکوریت ) هریک از این موارد میتواند بر قیمت نهایی پنجره شما تاثیر گذار باشد.

نصب پنجره دو جداره ارزان

اما در قسمت لنگه بازشو این تکه پلاستیکی برای رگلاژ لنگه و بالا ماندن لنگه پنجره استفاده می شود. پس از نصب، یراق آلات رگلاژ می شود و تست نهایی برای درست کار کردن یراق و آب بندی کامل پنجره انجام می شود.

در ساختمان های تازه، ساخت فریم مخصوص آهنی با قوطی آهن ۶۰*۴۰ و یا ۶۰*۳۰ داخل دیوار کار گذاشته می شود. که نصاب داخل آن را با متر لیزری اندازه گیری می نماید. ساختمان تازه ساخت دیگر نیاز به برشکاری ندارد اما بقیه مراحل نصب با پنجره های تعویض قدیمی یکسان است.

فروش ویژه ارزان ترین پنجره دوجداره

برای فروش ارزان ترین پنجره دوجداره برخی از تولید کنندگان از پروفیل های با کیفیت و استاندارد اما غیر برند، در ساخت درب و پنجره استفاده می کنند.

انتخاب این نوع درب و پنجره دوجداره به اهداف اقتصادی و بیزنسی سازنده ساختمان بستگی دارد، در حال حاضر پروفیل هایی تولید و عرضه می شوند که علی رغم کیفیت خوب، قیمت مناسب تری نسبت به پروفیل های معروف دارند.

فروش ارزان ترین پنجره دوجداره

مراحل طراحی تا تولید و نصب درب و پنجره های دو جداره برای فروش ارزان ترین پنجره دوجداره توجه و تمرکز بیشتر روی هزینه های تولید است. پرت و دور ریز کمتر یا نزدیک به صفر در تولید و استفاده از شیشه با قیمت مناسب و همچنین فراهم آوردن همه خدمات و ملزومات درب و پنجره در یک خط تولید در زمان و هزینه صرفه جویی می کند.

روش های نگهداری از پنجره دو جداره

قطعات پنجره دو جداره نیازمند روغن کاری می باشند. روغن کاری باعث می شود که بعد مدت زمان طولانی که از عمر پنجره ها گذشته، پنجره ها به راحتی باز و بسته شوند. برای روغن کاری از روغن چرخ خیاطی می توانید استفاده کنید. لاستیک های درزگیر پنجره را هر ماه یکبار تمیز کنید. این کار باعث می شود که لاستیک ها همیشه نرم و منعطف باقی بمانند و از جای اصلی خود خارج نشوند. برای این کار می توانید از پارچه و صابون مایع استفاده کنید.

هزینه پنجره دو جداره

برای خرید پنجره دوجداره بوجه ای که برای آن در نظر گرفته اید رابطه مستقیمی با کیفیت آن دارد.  قبل از خرید در و پنجره دوجداره خیلی مهم است که یک دید کلی نسبت به هزینه های آن بدست آورید. بطور کلی عوامل موثر در قیمت پنجره دوجداره شامل : پروفیل پنجره، یراق‌آلات، اندازه پنجره، مدل پنجره، نوع شیشه و حتی رنگ پروفیل و همچنین تحت تاثیر امکانات و ویژگی های اضافی بسیار تاثیر گذار است.

قیمت پنجره دوجداره

هزینه نصب

قیمت نصب پنجره دو جداره UPVC که توسط نصاب یا تکنسین انجام میشود با توجه نوسازی، بازسازی یا ساخت باشد متغیر است. جهت نصب میتوانید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

سفارش پنجره دو جداره

قیمت کالا ها این روز ها بصورت لحظه ای در حال تغییر است. با توجه به این نوسانات بازار، نمی توان قیمت پنجره دوجداره را بصورت دقیق شما همراهان عزیز اعلام کرد. برای سفارش ارزان قیمت ترین پنجره دو جداره و دریافت دقیق ترین قیمت محصولات هافمن، با کارشناسان ما در نمایندگی تهران پنجره دوجداره هافمن تماس بگیرید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا